3 błędy, które nie powinny być powtarzane na festiwalach latem

festival
Nadchodzi koniec epoki festivalera i jesteśmy pełni dobrych celów, przebierając najgorsze czasy.Już minął, co jest lepsze a co gorsze. Festiwale muzyczne są zwracane w tle po mieszkać w lecie, pełnym emocji. Jakby wiedział, że był niedawno pokazany w jednym z moich snów, bransoletki, обхватили mój nadgarstek w ciągu ostatnich miesięcy zostały wydane, aby zawsze w jeden samochód, z tych, co destrozan dokumentów. I oto nastąpił koniec, aby te symboliczne bransoletki, cechą festiwali, który już stał się najlepszym sposobem, aby pokazać światu, że fajnie, że jesteś. Festiwale są motywacja latem, ale dla filmu, aby być doskonały, należy zwrócić uwagę na niektóre rzeczy.

Prawie tysiąc festiwale w całej Hiszpanii wiele świąt, zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę, że większość z nich koncentruje się w okresie letnim. Kiedy pierwsze promienie słońca wychodzą wiosną miłośników tych zdarzeń są mnożone, a fani przygotowują się szczególnie łańcucha w okresie letnim. Kiedyś ludzie chodzili na plażę, teraz idzie na plażę, który ma festiwal. To jest rzeczywistość, jak każdy, ma swoje dobre i złe. Z tego powodu, ze lato dobiega końca i zimna, zamraża wspomnienia, będę mówić pewne rzeczy —nie wszystkie, które nie powinny występować w przyszłym roku na festiwalach muzyki.

Niekończące się kolejki

kolejki
Kiedy duże festiwale są świetne, dlatego, że zakłada się, że będą przychodzić na te spotkania, setki, tysiące ludzi. Jeden rok, kolejki, ludzie czekają, aby prawie wszystkie rzeczy stały się bardziej powszechne niż kiedykolwiek. To prawda, że jeśli limitas”, która może pomieścić 3000 osób, rzeczy pójdą nieuchronnie lepiej, ale rzeczywistość jest taka, festiwali, im bardziej rosną, co robią, co mogą zezwolić liczba uczestników powyżej. Skoro tak jest, to wniosek, który spełnia terenie społeczeństwa, i załóżmy, że dla skorzystaniu z toalety lub po to, aby pić, proste łyk wody —wyświetlanie kolejki do zakupu tej waluty festivalera— będzie na co czekać godzinę. Łatwo jest zrozumieć, głównie dlatego, że zrobiłem kolejce prawie wszystkie, w większości festiwali, na które poszedłem.

Awaria dźwięku
Nie mogą płacić sprawiedliwych za grzeszników, i to nie jest typowe, ale jeśli widziałem na wielu festiwalach w tym roku. Dźwięk musi być jedyną rzeczą, która nie powinna się zdarzyć awaria wydarzenie muzyczne. Z dużych koncertów z 50 000 osób na widowni, sala konferencyjna, zasoby, organizacja rozwija się, ze sceny zamknij najlepszego brzmienia powinny być kompletne. Nie wystarczy zobaczyć koncert exclusive, pasy, które tylko przejść ten etap lub ostatni plakat, i nie mieć możliwości, aby cieszyć się muzyką. Był wypadek na koncercie Lori Meyers w Sonorama, który musiał przerwać z powodu problemów tego typu. Wszystko odnosi się to nawet do organizacji festiwalu.

Jedzenie

jedzenie
Dieta festiwali nie różni być zróżnicowane i niskokalorycznej. Rozgwieżdżonym daniem są hamburgery, które żyją agazapadas w foodtrucks, blokowanie strefy gastronomiczne lokale. W te firanki nowoczesne, niż zwykle, to spotkać się z jednym-kebab, pizza, wok i wersja Wegańska prawie wszystko. Prawda jest taka, że nawet jeśli chcesz wybrać, w większości festiwali, jedyna opcja to sprawdzić.