Shikillo Festiwal, muzyka i zobowiązania

Shikillo Festiwal
Wydarzenia konsoliduje i zrzesza ponad 18000 osób w Sierra de Gredos
„Jeśli chcesz zmienić coś się zmieni i ty. Miłość wydaje się być mowy łatwiej, ale trudniej”. Komunikat załadowanego „dobre wibracje”, raper Kase .Lub podniesiona po raz pierwszy w ten weekend na scenie Shikillo Festiwal w Candeleda (Avila). „Jestem twój narkotyk”, krzyczał podoba, że wolałby więcej muzyki, a mniej słów. W tym czasie opinia publiczna dostarczony, bez względu na gorący klimat, arropó z wielką owację na stojąco parlamentu exvocalista Przestępców Wersetu. Duchowość napełniła Sierra de Gredos od ręki Koło, ostatni Roboczy zaragozano.

Khasa. Lub rozłożeniu sformułowania z publicznością w piątek, i poświęciłem refleksje między każdej piosenki. Przypomniał im, że w przyrodzie istnieje. „Abrazad drzewo, daj mrówek”, – powiedział MC, przeciwko dyktaturze ekranów, że „musimy zawsze patrzeć w dół”. Linia wygasła, kontynuował redukcja postawa macho. „Dziewczyny ubierają się, jak chcą, i jeśli mówią, nie, to nie”. Wszystkie nowe tematy przestały krok do klasyki grupy „hip-hop” dzielnicy Walet. Żyć, aby o tym opowiedzieć lub Ballantines miały końca koncertu, aby wejść na scenę, grupa, rap hardcore, Riot Propagandy.

Miejsce spotkania- boisko”El Llano”

boisko
Grupa, połączenie między Chikos Modzele i „habeas Corpus”, przypomniał widzom, które wyniosły 18 000 szósta edycja festiwalu, walka o lepsze warunki pracy, odpowiednie portowe łopuszańska i kelnerki w pokojach hotelowych, znanych jako kellys. Bob, więcej niż jedną godzinę na żywo politycznego i materiałów wybuchowych w Shikillo. Prowokacja, drukowanie grupy Riot Propagandy, rozległ się z Bailaré na wasze groby szkody Tylko w pamięci niektórych polityków, podejrzanych o udział w korupcji.Ostatni Ke Zierre, grupa, punk-rock, Castellón, to ulubiony plakat Carlos Garcia, 33 lat. „Śledzę już 15 lat, pomimo faktu, że pytania, które mi się podobają, są stare. Teraz koncentruje się na rock-punk-ponad reivindicativo” – wyjaśnia ten Madryt. Pedro Alejandro Hara, 25 lat, przyszedł w Shikillo z Murcji. „To jest święto, jest bardzo rodzinny i jesteś szczęśliwy. Można oglądać bez problemów na koncert w pierwszym rzędzie, bo nie ma zapachów” – mówi. Ten młody człowiek deklaruje, zwolennik Vandal. Naśladuje z trompetilla rytm szyby dotknął piątek wieczorem grupa raggatek. „U mnie były bliźniaki cargadísimos tańczyć” – wspomina.

Ale muzyka nie kiedy słońce w Shikillo. Muzyki country, reggae i ska zrobił bardziej znośne kaca w ciągu tych trzech dni wydarzenia w naturalny basen gminy. Wszystkie festivaleros, pobrane z lodówki i ręczniki są skacząc z kamienia na drugi, aby przejść przez rzekę i przejąć stronę w cieniu. „Daj do ryb. Nie tiréis butelki, ani orinéis w wodę”, – przypomniał członek organizacji festiwalu kilku młodych ponownie podniesione.Po dwóch nocy alternatywny i kilka godzin snu w nocy na sobotę ma siły, aby zostawić bez podeszwy Kapcie podczas występu włochów, Talk. Grupa ska usunął z zmotywowane i tyle. Wir ludzkiego, brudny, on poruszał się krople z boku na bok ścieżki i postawił Uwaga: kolory na imprezę. Ogromna Zgraja, reguetoneros feministką, zamknęli bar-do następnego roku.