Tomorrowland festival, który cię chwyta

tomorrowland
Największym wydarzeniem muzyki elektronicznej udało się pobić rekord historyczny zebrać 400.000 gości. Kiedy słowo Tomorrowland mknie w środowisku obraz, który przychodzi na myśl, dla wielu jest to stereotyp jest bezpośrednio związany z muzyką elektroniczną. Ale Tomorrowland znacznie więcej. To, oczywiście, muzyka, ale również to święto, ludzie we wszystkich krajach, to jest taniec, to jest radość, to szczęście, to Związek, przyjaźń, to fajerwerki, confetis i światła, które migają w rytm muzyki, a przede wszystkim dobry nastrój.
Jeden buenrollismo, co jest odczuwalne w 107 hektarów naturalnego terenie, gdzie odbywa się jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej na świecie. Tomorrowland znajduje się w dynamicznie rozwijającym się, w małym miasteczku w Belgii między Antwerpią i Brukselą, że w ten weekend odbywa się 200 000 osób różnych narodowości, ale we wszystko porze roku nie osiągnie 20 000 mieszkańców. Sześć tygodni, które były potrzebne, aby zamontować wszystkie urządzenia należy traktować jako parku rozrywki dla dorosłych. inspirację w świecie cyrkowe przedstawienie, składa się z 16 różnych scenariuszy, gdzie środki pirotechniczne i skoki do masy ubezpieczone.

Dj znani na całym świecie 

dj
Od imponującego Mainstage (scena główna), nawet w pomieszczeniach z wysoką żarówki led, być może, przez pływające krajobrazy z dużą radość wypływa dym o zapachu truskawek, można usłyszeć dj-ów, lokalnych i dużego międzynarodowego znaczenia, jak Martin Garrix, Steve Aoki, Alesso i David Guetta. Oni są szefami nacisnąć techno, house, EDM i wszelkiego rodzaju elektroniki non stop od samego południa do północy.Festiwal, który został otwarty w 2005 roku, osiągnęła taką skalę, że został podzielony na dwa weekendy, osiągając rekordową wartość w zebrać 400.000 turystów z Kolumbii, Meksyku, Filipin, Australii, Japonii, Hiszpanii, USA, Izraela i wielu innych krajów. Jedna opcja —podzielić na wakacje na dwa— będzie już ostateczną do 2033, Data zakończenia, czas, udało licencji organizacji.Do dyspozycji cyrkowe przedstawienie, wybrany w tym roku, dodają wiele kostiumów, —za każdym razem różne— które są budowane z takim zapałem tysiące uczestników. Indianie, księżniczki, flamingi, Sponge Bob, Sługusów, stroje z nadrukami z kultowej gry Pacman, piżamy z rysunkami the Simpsons, grup przyjaciół i sukienki gry, t-shirty, które znajdują się Tomorrowland, jak gdyby skale ludu był i, zwłaszcza, flagi różnych krajów.

Sąsiedzi-Boom, są to pierwsze, co otrzymują w zagranicznych festivaleros każdy rok z otwartymi ramionami i flagi z symbolem Tomorrowland, dekoracja okna. I nie mniej, kiedy hotele, mieszkania do wynajęcia i restauracji w dzielnicy wyglądają nie radzili sobie miesięcy przed rozpoczęciem wakacji. Są ludzie, którzy decydują się skorzystać z tej tygodniu, aby z dala od hałasu i odchodzą w wakacje, ale istnieją inne, które również korzystają z festiwalu. Około 10.000 sąsiedzi cieszą się za darmo zabudowy Tomorrowland w ubiegłą środę.
Dla organizacji oddziaływania rejonowego festiwalu-jest to ważne, i dodatkowo zaprosić wszystkie rodziny, aby spędzić wakacje z jedzeniem, napojami i muzyką za darmo skorzystać z telefonu, aby ostrzec, jeśli masz jakieś problemy lub hałas staje się nie do zniesienia. Uwagę, że jest również kluczowym czynnikiem podczas obsługi tego kompleksu, naturalnie. Z ponad 12 000 osób spośród pracowników, organizacja dysponuje dużym urządzeniem do czyszczenia, który zachowuje się w bardzo dobrym stanie, wszystkie udogodnienia, w trakcie i po każdym dniu uroczystości, w tym koszy w całym obiekcie. I pragnienie, czyszczenia jest taka, że oni również myślą, Toaleta człowieka, oferując dezodorant wyjazdu usług. Szczegółowo, bardzo wdzięczny za wszystko.